Ekspres ciśnieniowy automatyczny De`Longhi ECAM 21 117 SB

Ekspres ciśnieniowy automatyczny De`Longhi ECAM 21 117 SB – marka De`Longhi ma włoski rodowód. Pochodzi od nazwiska właściciela Giuseppe De`Longhi. Dzięki temu gwarantuje najwyższą jakość parzenia kawy. Obecna jest w stu czterdziestu krajach. Szczyci się zaufaniem wielu ludzi co do jakości kawy. Jej unikatowe podejście do desingu gwarantuje nam najwyższą jakość produkowanych przez De`Longhi sprzętów do parzenia kawy.

Tradycja związana z kawą narodziła się w Trevisto. Nazwa ta, z tłumaczenia cortese citta. Oznacza “uprzejme miasto”. To właśnie stamtąd wywodzi się De`Longhi. Pociąga to za sobą szeroką tradycję parzenia i picia kawy. Ma ona swoje korzenie jeszcze wśród weneckiej arystokracji.

Ekspres uniwersalny

Ekspresy De`Longhi posiadają wbudowane młynki do mielenia kawy. Oczywistym jest, że kawa świeżo mielona jest bardziej aromatyczna i tym samym znacznie smaczniejsza, prawda? Są to młynki stalowe, które znajdują zastosowanie w wielu kawiarnianych ekspresach.  Są to młynki żarnowe z 13 – poziomową regulacją stopnia zmielenia. To jest bardzo istotne, ponieważ wpływa na smak i aromat kawy. Urządzenia De`Longhi zawierają także podwójny dozownik do szybszego zaparzenia kawy dla dwóch osób. Nie ma to żadnego wpływu ani na jakość, ani na smak kawy. Jest to bardzo wygodne i gwarantuje dużą oszczędność czasu. Ponadto urządzenia te gwarantują przygotowanie subtelnego, spienionego mleka do kawy cappuccino. Wszystko za sprawą Systemu Cappuccino. Gwarantuje on przyrządzenie przepysznej kawy z aksamitną, mleczną pianką, Jest to urządzenie niewątpliwie uniwersalne i wielofunkcyjne. Posiada zaawansowaną automatykę. system czyszczenia i automatycznego wyłączania. Wyposażone jest również w dyszę pary, sterowanie, kontrolowanie ilości kawy oraz spienianie mleka. Ogromnym atutem tego urządzenia jest oczywiście parzenie wstępne i funkcja Espresso.

Wielofunkcyjność urządzenia

W tym urządzeniu można także zaparzyć kawę mieloną przed momentem w młynku kuchennym. Można także zastosować kupną. mieloną kawę, Kawa espresso, jak również cappucino, przygotowywana w ekspresach De`Longhi, parzona jest w idealnej temperaturze. Dzięki czemu? Dzięki systemowi Termoblock. Co to takiego? Ten system odpowiada za właściwą temperaturę kawy. To natomiast ma szalony wpływ na odpowiedni aromat kawy. 

Jak to jest zbudowane?

Termoblock jest opływowym podgrzewaczem wody. Jest to podwójny system grzewczy. Jednocześnie podgrzewa wodę i mleko. Istnieje możliwość wybrania ciśnienia parzenia kawy. To bardzo istotne, ponieważ wpływa na smak kawy. Najlepsze jest duże ciśnienie.Istnieje także możliwość wybrania przez ekspres pojemności kawy. Może być mała kawka. ale także może być duży kubek. Istnieje również możliwość wyboru słabej, normalnej lub mocnej kawy. Dodatkowym atutem tego systemu jest bardzo cicha praca i szybkie nagrzewanie układu. Czasem w dozownikach kończy się woda, mleko, kawa. Jeśli przeoczysz konieczność uzupełnienie dozowników kawą, mlekiem lub wodą? Ekspres De`Longhi Ci o tym przypomni.

Automatyka urządzenia

Ekspres ciśnieniowy automatyczny De`Longhi ECAM 21 117 SB
Ekspres ciśnieniowy automatyczny De`Longhi ECAM 21 117 SB

Ekspres De`Longhi jest zaprojektowany tak, że obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wyjmowany blok zaparzający pozwala na łatwą konserwację ekspresu. Ponadto dzięki niemu unikamy wydawania pieniędzy na środki czyszczące i konserwujące. Dzięki wyjmowanemu blokowi możemy wyczyścić ekspres szybko i bez żadnych kosztów. Urządzenie jest komfortowe w użyciu. Wszystkie elementy są łatwo dostępne. Kontrolowanie poziomu wody nie jest skomplikowane, ponieważ dzbanek jest przezroczysty. Dzięki wyposażeniu urządzenia w filtr wody można zapobiec osadzaniu się kamienia. Ma to również ogromny wpływ na jakość kawy. Ekspres jest wyposażony w system odkamieniania i płukania automatycznego. Ponadto zawiera obieg nagrzewający się automatycznie. Dzięki temu kawa ma odpowiednią temperaturę. Dzięki zaawansowanej automatyce urządzenia łatwo utrzymać ekspres w czystości.  Ekspres De`Longi jest jak najbardziej eco. Z myślą o środowisku twórcy urządzenia zaprojektowali automatyczny wyłącznik z prądu. Zapomnieliście kiedyś wyłączyć ekspres z prądu? W tym przypadku nie ma się czym przejmować. Ten sprzęt wyłączy się automatycznie.  Oprócz tego również automatycznie sam się wyczyści. Kiedy włączymy ekspres nastąpi proces automatycznego płukania i czyszczenia.

Zjawiskowy wygląd

Wszystkie urządzenia De`Longi są piękne. Ten ekspres do kawy jest jednak wyjątkowy. Dlaczego?  Chociażby ze względu na swoją kolorystykę. Srebrno – czarny. Kolor czarny zawsze był uniwersalny i modny. Kolor srebrny natomiast, od pewnego czasu szaleje w modzie szeroko pojętej.  Jedna i druga barwa pasuje właściwie do wszystkiego. Idealnie komponuje się z innymi sprzętami w kuchni, czy też kawiarniach. Ekspres ciśnieniowy automatyczny De`Longhi ECAM 21 117 SB (1450W srebrno – czarny) cechuje się ponadto wyrafinowanym, ciekawym wyglądem. Jest także bardzo funkcjonalny i ustawny. Kształt jest szalenie zgrabny i dzięki temu można go wszędzie postawić. Dzięki temu, jak wygląda, może pełnić funkcję nie tylko sprzętu kuchennego. Może być także formą dekoracji. 

angielski francuski niemiecki hiszpański