Jakie spodnie dla puszystych warto wybierać?

Gdy ma się obfite kształty, trudno czasem znaleźć coś dla siebie. Ubranie ma być nie tylko atrakcyjne i w dobrym rozmiarze. Trzeba też wybierać rzeczy, w których wygląda się korzystnie. Niekiedy problemem jest, by znaleźć coś, w czym można dobrze się czuć. Ten problem dotyczy często spodni. Jakie spodnie wybierać, gdy nosi się rozmiar XXL lub wyższy?

Spodnie z szerokimi nogawkami dla puszystych

Najlepiej wybierać ubrania, w tym i spodnie, w sklepach ze specjalistyczną odzieżą dla puszystych. Projektowane i szyte są pod kątem potrzeb takich osób. To znaczy, że znajdzie się spodnie atrakcyjne, w których można się dobrze czuć. Jest to także modna odzież plus size, bo to, co jest trendy, można szyć i w dużych rozmiarach. Spodnie dla osób o pełnych kształtach są szersze nie tylko w pasie i w biodrach. Nogawki też muszą być bardziej szerokie niż w niższych rozmiarach. Większej tuszy towarzyszą zwykle grube uda. Wszystkie modele powinny być szyte na nogi szersze. Warto jednak szukać takich spodni, które wyróżniają się pod tym względem. Osoby o pełnej sylwetce wyglądają bardzo dobrze w spodniach z szerokimi nogawkami. Luz, jaki jest między nogą i tkaniną, odczuwa się pozytywnie. Takie spodnie i duże swetry to wygodne ubranie na co dzień. Nogawki mogą być szerokie w całości albo dodatkowo rozszerzane u dołu. W eleganckich modelach może zdobić je kant.

Wysoki stan w spodniach dla wyszczuplenia

Inną cechą spodni, którą cenią osoby puszyste, jest wysoki stan. Takie rozwiązanie często spotyka się w jeansach, ale może pojawić się i w innych spodniach. Dlaczego poleca się wybór spodni z wysokim stanem? Ubiór powinien w miarę możliwości wyszczuplać. Wydłużona góra zapewnia taki efekt. Wysoki stan spłaszcza brzuch i sprawia, że sylwetka staje się smuklejsza. Takie rozwiązanie nie jest zarezerwowane dla osób puszystych. Jednak im ta cecha spodni zapewnia największe korzyści. Spodnie z wysokim stanem plus size nosi się z dużym poczuciem komfortu. Gdy już spodobają się takie jeansowe, można poszukać materiałowych do biura czy na specjalne okazje. Rozwiązanie to jest spotykane i w eleganckich spodniach na lato.

Jakie spodnie plus size na wiosnę i lato?

Jakie spodnie dla puszystych warto wybierać?Wygodne ubranie na ciepły czas to nie tylko spodnie od dresu, a dla kobiet także spódnica w gumkę. Warto szukać innych ubrań. Można wybrać coś wygodnego i eleganckiego np. spodnie lniane. To propozycja dla mężczyzn i dla kobiet. Mogą mieć wspomniane wcześniej cechy, jak szerokie nogawki czy podwyższony stan. Jakie by nie były, są idealne na wiosnę i lato, bo len to tkanina przewiewna. Można też wybierać spośród modnych propozycji. Modne są spodnie wzorzyste. Jeśli wzorem są pionowe paski, to wyszczuplą optycznie. Modną propozycją są także spodnie damskie na gumce dużych rozmiarów wąskie na dole. W dolnej części nogawek też zwykle mają gumki. By spodnie były odpowiednie dla kobiet o masywnych udach i szerokich biodrach, są mocno rozszerzane ku górze. Można wybierać kolory i wzory odpowiednie dla osób puszystych, jeśli ważne jest, by nie dodawały kilogramów. Nie pogrubią, jeśli są np. granatowe i mają drobne białe wzory.

Czy można nosić obcisłe spodnie?

W spodniach mocno dopasowanych do ciała chodzą zwłaszcza kobiety. Przypominają one legginsy. Niektórym bliżej do zwykłych spodni. Są takie modele i dla kobiet o pełnych kształtach. Czy można nosić obcisłe spodnie przy rozmiarze XXL? Im większy rozmiar, tym i wątpliwości te stają się mocniejsze. Teoretycznie, nie można, ale to zależy, z czym się je nosi. Obcisłe spodnie, z elastycznych tkanin są teraz modne. Każda kobieta może je nosić, jeśli połączy taki ubiór z czymś dłuższym. Warto mieć sweter damski plus size, sięgający do ud lub jeszcze niżej, jeśli lubi się obcisłe spodnie. Nie tylko dla osób szczupłych jest to ubiór wygodny. Przy rozmiarze XXL i większym też można czuć się w obcisłych spodniach bardzo dobrze. Konieczne jest tylko, by wybierać modele w swoim rozmiarze. Musi być też duży dodatek włókien elastycznych. Najlepiej wybierać tkaniny matowe, a unikać błyszczących. Najlepsze legginsy dla osób puszystych to te w ciemnych i stonowanych kolorach.

Kolory i wzory polecane przy dużych rozmiarach

Jeśli ważne jest, by uniknąć efektu pogrubienia, to trzeba wybierać odpowiednie kolory i wzory. Najlepsze są barwy ciemne. Wzory powinny być drobne albo umieszczone w pionowej linii. Najlepszy wzór przy dużych rozmiarach to pionowe paski. Dobrym wyborem są także stonowane jasne kolory oraz barwy chłodne. Warto wybierać szarości, beże, kolory niebieski i zielony. Wiosną i latem pojawia się ochota na cieplejsze kolory. Jeśli takie mają być, to dobrze jest dać przewagę barwom pastelowym nad jaskrawymi.

Spośród różnych propozycji na szczególną uwagę zasługują spodnie z wysokim stanem. Szerokie nogawki to też coś, co podoba się osobom o pełniejszych kształtach. Na lato sklep internetowy z odzieżą dla puszystych proponuje spodnie wzorzyste. Modne modele z gumką i eleganckie lniane to też atrakcyjne propozycje. Obcisłe spodnie najlepiej łączyć z dłuższą górą ubioru np. swetrem, tuniką.