Płytki jak kostka brukowa

Wiele osób marzy o dużym domu z pięknym tarasem i pojazdem. Wybudowanie domu jest nie lada wyzwaniem, dlatego często marzenia o patio i podjedzie odkładane są na później. Rozwiązanie przychodzi wraz z nowoczesnością. Nowe, szybsze i efektywniejsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. 

 

A Ty o czym marzysz? 

Twój taras bądź podjazd nie będzie wymagał szczególnych wydatków, a także nadkładu fizycznego. To oczywiste, że wolimy gdy coś jest wysokiej jakości i jest łatwe do wykonania. Z pomocą przychodzą zrewolucjonizowane pomysły. Już nie musisz martwić się kładzeniem kostki brukowej jeden obok drugiego. Wygodnym wyborem jest zamienienie tego otóż materiału na płytki, które wyglądają jak kostka brukowa. Wbrew temu co może nasuwać się na myśl jest to najłatwiejsze rozwiązanie, co nie oznacza, że niskiej jakości. Płytki są tak zaprojektowane, by klient dostał porządny materiał, który stanie się fundamentem jego marzeń. A może to właśnie Ty jesteś owym klientem? 

 

Dlaczego płytki, a nie kostka? 

Mały format kostek oznacza wiele licznych przestrzeni pomiędzy nimi, które na początku nie wydają się szkodzące. Wraz z biegiem czasu piasek zostaje zwiany z tej przestrzeni. To powoduje, że szybko i z łatwością dostają się tam liczne zanieczyszczenia. Dostrzec można między kostkami ziemię, która sprzyja rozrastaniu się chwastów. Jest to znaczny problem, gdyż pozbycie się ich nie należy do lekkiej pracy jak także to właśnie owe chwasty deformują naszą przestrzeń zagospodarowaną kostką brukową. Decydując się na położenie bruku na większej przestrzeni musimy liczyć się z tym, że utrzymanie jej w czystości będzie wymagało dużego nakładu pracy i sprzętu.
Bruk jest bardzo chłonnym materiałem, dlatego nie trudno o zabrudzenia takie jak tłuste plamy, które są nieestetyczne, jak także wchłania wszelkie płynne substancje takie jak np. farba. Pozbycie się ich jest skomplikowane. Kostka brukowa jest materiałem, który kilka lat wstecz był bardzo popularny. Wybierając kostkę decydujemy się na coś powszechnie używanego dlatego trudno o nowoczesność jak i oryginalność.
Płytki natomiast są dobrą i oryginalną alternatywą kostki brukowej. Są łatwe w czyszczeniu i nieszablonowe w swoich wzorach. Możemy liczyć, że będą zauważalne.

Polecamy także:

Montaż 

Po pierwsze nie martw się tym, jak to zamontować, ponieważ robi się to tak jak każde płytki. Jednakże płytki, które wyglądają jak kostka brukowa są lżejsze i większe,  dzięki tej charakterystyce praca nad marzeniem stanie się łatwiej osiągalna. Materiał, z którego są wykonane daje nam gwarancję na to, że płytki nie będą pękać pod wpływem ciężaru np. mebli ogrodowych. Ponadto warunki pogodowe także nie uszkodzą płytek. 

Czego więcej chcieć?

Płytki jak kostka brukowa staną się elementarnym składnikiem wystroju. Dostępne są w wielu kolorach i tonacjach. Podkreślą walory miejsca, w którym zostaną zamontowane.
Szczególnie możemy cieszyć się ich konstrukcją, gdyż przez ich nieprzemakalne włókna ułatwiają sprzątanie i dbanie o nie. Nie musisz się obawiać, że jeśli będziesz je myć, bądź zamiatać to, że zostaną uszkodzone. Płytki wyprodukowane są pod pilnym okiem profesjonalistów, którzy jak nikt znają się na swoim fachu. 

Jaką płytkę wybrać?

Wybór płytki podobnej do kostki brukowej, która stanie na wysokości oczekiwań estetycznych, a także technicznych projektów danej przestrzeni, jest szczególnie ważnym elementem wyposażenia danego miejsca. Aby projekt był dokładny trzeba zwrócić uwagę na czynniki takie jak kształt i rozmiar płytki, ale także kolor i systemy wiązań. Myśląc nad wyborem płytki, która będzie spełniała nasze oczekiwania, powinniśmy zwrócić uwagę na innowacyjność i doświadczenie producenta.
W wielu ofertach znaleźć możemy różny krój płytek. Bardzo ważne jest dokładne zmierzenie i przeliczenie danej powierzchni i dobór odpowiedniej wielkości. Najczęstszym wyborem jest rozmiar 7,35 x 10,25 x 10 cm; 8,34 x 18,79 ; 15 x 19,2; 20 x 20.  Dostępne są unikatowe kolory, które nadają głębi. Kolor wulkaniczny szary, idealny na podjazd. Kolor wulkaniczny czerwony to dobry akcent na chodnik prowadzący do wejścia. To nie wszystkie możliwe kolory, w posiadaniu możemy stać się płytek o kolorze melanżu; marrone; sombra; ventana; tramonto ale także w barwach jesieni.

Płytki jak kostka brukowa to jakość i wygoda. Warto wspomnieć, że przed impregnacją, płytka powinna zostać dokładnie oczyszczona i wysuszona.  W ofercie zagwarantowane mamy szczególne, dbałe i profesjonalne doradztwo. Nie każdy z nas zna się na wszystkim, w szczególności na płytkach, dlatego nie musisz się tym zamartwiać, gdyż możesz liczyć na pomoc. Zarówno zamawiając w sklepach stacjonarnych jak także w sklepach internetowych. Wszystko co jest ważne i potrzebne do zakupu znajdziesz właśnie tam. A jak to przywieść? Nie musisz posiadać samochody towarowego by otrzymać swój zakup, nie proś znajomych o pożyczenie. Tutaj to zmartwienie nie jest twoje. Firma posiada wiele samochodów, które służą do przewozu ciężkiego materiału, takiego jak płytki. Darmowa dostawa jest przy każdym zakupie co bardzo ułatwia realizację projektu.