Transport Szczecin

Firma świadcząca transport Szczecin stale poszerza zakres swoich usług i oferuje bezpieczne przeprowadzki oraz przewóz różnych towarów. Usługi transportowe świadczone są samochodami do 3,5 tony ładowności, wyposażonymi w odpowiednie zabezpieczenia. Odpowiedzialny biznes to strategia która jest podstawą prowadzenia działalności gospodarczej. Doświadczona firma transportowa stosuje otwarty dialog z klientami, pracownikami oraz z całym otoczeniem. Misją firmy jest wykonywanie najwyższej jakości usług, dzięki czemu osiągane jest zadowolenie klientów, którzy mają możliwość osiągnięcia uznania wśród swoich kontrahentów. Firma godna zaufania to najważniejsza cecha, o którą walczą uczestnicy na rynku przewozowym.

Oferta firmy transportowej w Szczecinie

Posiadając bogatą flotę samochodów do 3,5 tony, udaje się wykonywać sprawne a często ekspresowe przeprowadzki. Korzystają z nich osoby prywatne, biura, firmy dysponujące magazynami ale nie posiadające takich środków transportu. Zadaniem usługi skierowanej na transport w Szczecinie jest przewożenie do miejsca docelowego zarówno mebli, sprzętu AGD i RTV, pianina, sejfów, maszyn itp. Klienci współpracujący z firmą transportową nie muszą martwić się uszkodzeniem rzeczy podczas przewożenia, ponieważ praca powierzana jest doświadczonym ładowczom. Ponadto firma dysponuje ubezpieczeniem, które pokrywa ewentualne straty powstałe w transporcie. Czy wycena danej usługi jest płatna? Nie, to darmowa praca, po kontakcie z firmą, dokonywana jest wstępna wycena, a szczegółowa po przyjeździe przedstawiciela firmy na miejsce. Dotyczy to oczywiście przeprowadzki.

Kierunek działalności transportowej oparty na potrzebach kontrahentów:

  • Zapewnienie samochodu do 3,5 tony ładowności, biorąc pod uwagę infrastrukturę drogową.
  • Wykonanie usługi dodatkowej np. pakowania całego wyposażenia domu lub biura i ustawianie w nowym miejscu – usługa przeprowadzkowa.
  • Sporządzenie dokumentacji niezbędnej do przewożenia towaru.

Cechy wyróżniające dobrą firmę świadczącą transport w Szczecinie   

Firma transportowa wykonująca przewóz towarów samochodami o dmc 3,5t, świadczy usługi zachowując szczególną dbałość o powierzony towar. Przewożone rzeczy klienta indywidualnego oraz biznesowego są odpowiednio zabezpieczone, dlatego docierają na miejsce w idealnym stanie. Wszystkie pojazdy zapatrzone są w nawigację, dzięki czemu zarówno przeprowadzka jak i przewóz materiałów budowlanych są wykonywane terminowo i sprawnie. Za każdym razem wybór samochodu jest ściśle dopasowany do konkretnego ładunku. Do zrealizowania transportu w Szczecinie wykorzystywane są pojazdy z plandeką lub tzw. blaszaki.

Rzetelność wyceny to podstawa dalszej korzystnej współpracy ze wszystkimi kontrahentami a opiera się na:  

  • Istotnych cechach ładunku: waga, ilość w sztukach, wysokość, szerokość, długość.
  • Trasa to znaczy miejsce załadunku towaru oraz jego rozładunku.
  • Dodatkowe usługi związane z załadunkiem, zabezpieczeniem, rozładunkiem.
  • Wyznaczony termin wykonania usługi.

Pojazdy do 3,5 tony skierowane do wykonania danej usługi transportowej, są zawsze sprawne, przechodzą terminowe przeglądy techniczne. Czy stawki można zaliczyć do atrakcyjnych cenowo? Tak, dlatego że, nie są standardowe, ale uzależnione od w/w czynników. Usługa obejmuje przewóz drobnicowy (niewielkie paczki), gabarytowy (sejf, fortepian) i przeprowadzki. Tam, gdzie nie może wjechać ciężarówka, ten pojazd nie będzie miał żadnych problemów.

Nowoczesne podejście do usługi transportu w Szczecinie

Transport SzczecinFirma wykonująca transport w Szczecinie przestrzega zapisów które zawarte są w prawie drogowym. Nie ma znaczenia czy przewóz dotyczy przeprowadzki, przetransportowania cennych dzieł sztuki czy też archiwum. Fachowcy starają się pomagać swoim klientom w kwestiach logistycznych a także formalno-prawnych. Dzięki temu mogą poświęcić się wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Można z całym przekonaniem przyznać, że transport do 3,5 tony to optymalny wybór, jeżeli zależy komuś na sprawnym przewozie w umiarkowanej cenie.

Czy każdy towar można powierzyć firmie transportowej? Oczywiście, załadunkiem i rozmieszczeniem towaru w samochodzie zajmują się profesjonaliści, którzy mają wiedzę na temat bezpiecznego przewozu ładunku. Firma chętnie wspiera działalność przedsiębiorców w każdej branży, transportuje urządzenia, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne oraz inne towary które można zmieścić w samochodzie do 3,5 tony ładowności. Niestandardowe wymiar towarów nie stanowią problemu zarówno podczas ich zniesienia jak i ładowania oraz rozładowania w miejscu docelowym.

Logistycy z firmy transportowej w Szczecinie dokładnie planują trasę, zapewniając klientowi oszczędności finansowe i czasowe. Specjaliści stale monitorują przemieszczanie się swoich pojazdów, dlatego posiadają wiedzę o tym, gdzie w danym momencie się znajdują. Każdy klient otrzymuje elektroniczne powiadomienia o dostarczanym towarze, ponieważ jego zadowolenie i spokój są priorytetem. Nie ma takich sytuacji, w których fachowcy nie znaleźliby rozwiązania, dlatego usługi można nazwać rzetelnymi.